Новини

V міжнародна ювілейна науково-практична конференція «НЕПЕРЕРВНА ОСВІТА НОВОГО СТОРІЧЧЯ: ДОСЯГНЕННЯ ТА ПЕРСПЕКТИВИ»

16 травня в ЗОІППО відбулася V міжнародна ювілейна науково-практична конференція «НЕПЕРЕРВНА ОСВІТА НОВОГО СТОРІЧЧЯ: ДОСЯГНЕННЯ ТА ПЕРСПЕКТИВИ». На пленарному засіданні з доповіддю «Інформатизація і цифровізація освітнього процесу – сучасні тренди Нової української школи» виступила Світлана Литвинова, доктор педагогічних наук, старший науковий співробітник, завідувач відділу технологій відкритого навчального середовища Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України.

16 Травня 2019


Семінар-практикум «Хмарні сервіси для наукової освіти у навчанні математики»

16 травня 2019 року у м. Рівне відбувся семінар-тренінг «Хмарні сервіси для наукової освіти у навчанні математики» з ініціативи Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти в рамках проведення семінару-тренінгу для методистів районних, міських методичних кабінетів, працівників методичних служб ОТГ, які відповідають за стан навчання математики, з теми «Цифрові відкриті системи розвитку інформаційно-цифрової компетентності вчителя математики».

16 Травня 2019


Засідання спеціалізованої вченої ради

14 травня 2019 р. на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.459.01, відбулися захисти дисертацій на здобуття наукових ступенів доктора педагогічних наук та кандидата педагогічних наук за спеціальністю 13.00.10 – інформаційно-комунікаційні технології в освіті.
Вакалюк Тетяна Анатоліївна «Теоретико-методичні засади проектування і використання хмаро орієнтованого навчального середовища у підготовці бакалаврів інформатики»
Процька Світлана Миколаївна «Комп’ютерно орієнтована методика формування професійно-педагогічної компетентності майбутніх учителів-філологів».

14 Травня 2019


Засідання Ради молодих вчених НАПН України

19 квітня 2019 року вчені Інституту інформаційних технологій і засобів навчання Валентина Коваленко та Аліса Сухіх взяли участь у засіданні Ради молодих вчених НАПН України. 

19 Квітня 2019


Всеукраїнський методологічний семінар для молодих учених

17 квітня 2019 року в Інституті інформаційних технологій і засобів навчання було проведено друге засідання Всеукраїнського методологічного семінару для молодих учених «Інформаційно-комунікаційні технології в освіті та наукових дослідженнях».

17 Квітня 2019


Загальні збори НАПН України

5 квітня 2019 р. відбулися загальні збори Національної академії педагогічних наук України. Президент Академії Василь Кремень вручив дипломи переможцям щорічного академічного конкурсу на кращу наукову роботу. У номінації «краща монографія» конкурсу однією з кращих стала робота колективу авторів Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України: монографія «Формування інформаційно-освітнього середовища навчання старшокласників на основі технологій електронних соціальних мереж». Вітаємо наших колег. 


5 Квітня 2019


Cемінар «Інформаційно-цифровий освітній простір України: трансформаційні процеси і перспективи розвитку»

4 квітня 2019 року відбувся Методологічний семінар «Інформаційно-цифровий освітній простір України: трансформаційні процеси і перспективи розвитку». Організатори семінару: Національна академія педагогічних наук України, Відділення загальної середньої освіти, Інститут інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України.


4 Квітня 2019


2-й міжнародний семінар Доповнена реальність в освіті

22 березня 2019 року відбувся 2-гий міжнародний семінар «Доповнена реальність в освіті»


22 Березня 2019


Золота відзнака Х Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти»

14-16 березня Інститут взяв участь у Х Міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти». В конкурсі наукових розробок у рамках виставки за номінацією «STEM-навчання як освітній ресурс ХХІ століття» отримали Золоту медаль. Високу оцінку експертів отримав навчально-методичний посібник «Впровадження STEM-STEAM-STREAM-освіти в рамках дослідно-експериментальної роботи всеукраїнського рівня «Варіативні моделі комп’ютерно орієнтованого середовища навчання предметів природничо-математичного циклу в загальноосвітньому навчальному закладі» (авт.: Гриб’юк Олена Олександрівна, провідний науковий співробітник відділу технологій відкритого навчального середовища ІІТЗН НАПН України, кандидат педагогічних наук, Лукавий Петро Миколайович, вчитель фізики та інформатики навчально-виховного комплексу № 9 Луцької міської ради та Куліш Наталя Юріївна, вчитель фізики загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3 Краматорської міської ради Донецької області)


16 Березня 2019


Золота команда «Clever: School of Natural and Mathematical Sciences»

15 березня 2019 року відбулася науково-практична конференція з міжнародною участю «Варіативні моделі комп’ютерно орієнтованого середовища навчання предметів природничо-математичного циклу» в рамках Десятої міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти» та Дев’ятої міжнародної виставки освіти за кордоном «World Edu» на базі Київського Палацу дітей та юнацтва (ЮН-ПРЕС – Медіа-зал).

У рамках роботи конференції відбулося офіційне нагородження переможців природничо-математичного конкурсу «Clever: School of Natural and Mathematical Sciences».


15 Березня 2019


Новини 321 — 330 з 622
Початок | Поперед. | 31 32 33 34 35 | Наст. | Кінець

Анонси та оголошення

Вступ до аспірантури у 2024 р. Спеціально організована сесія ЄВІ.

Згідно з Порядком прийому на навчання для здобуття вищої освіти в 2024 році, умовою допуску до вступних іспитів до аспірантури Інституту цифровізації освіти НАПН України є успішне складання єдиного вступного іспиту (ЄВІ).
У вересні 2024 році відбудеться спеціально організована сесія ЄВІ.
Зареєструватися для участі в спецсесії ЄВІ можуть вступники, які:
  • реєструвалися для участі в основній чи додатковій сесії ЄВІ, але не змогли взяти в ній участі;
  • бажають повторно скласти ЄВІ, для покращення результату;
  • не реєструвалися для участі в основній чи додатковій сесії ЄВІ.
Реєстрація для участі в спецсесії ЄВІ триватиме протягом 12–19 серпня 2024 року.
Спеціально організована сесія ЄВІ триватиме протягом 12–14 вересня 2024 року.
Спеціально організована сесія ЄВІ буде проведена за рахунок коштів фізичних та/або юридичних осіб


3rd Workshop on Digital Transformation of Education (ICTERI 2024)

Інститут цифровізації освіти запрошує до участі у третьому англомовному воркшопі з ЦИФРОВОЇ ТРАНСФОРМАЦІЇ ОСВІТИ (DigiTransfEd 2024). Семінар рецензований, проводиться у гібридному форматі 23.09.2024 в рамках ICTERI 2024. Дедлайн подання робіт 29.07.2024.

Матеріали найкращих доповідей минулорічного DigiTransfEd 2023 проіндексовано у Scopus: https://ceur-ws.org/Vol-3553


IX МІЖНАРОДНИЙ СЕМІНАР «НАВЧАННЯ ВПРОДОВЖ ЖИТТЯ З ВИКОРИСТАННЯМ ІКТ: ОСОБИСТІСНО-ОРІЄНТОВАНИЙ ПІДХІД (3L-PERSON-2024)

IX Міжнародний семінар «Навчання впродовж життя з використанням ІКТ: особистісно-орієнтований підхід (3L-Person)» з серії семінарів, що продовжує теми, започатковані у 2016 році та пропонує такі підтемами, що відповідають новим викликам у сфері освіти (наприклад, «Синтетичне навчальне середовище: AR/VR/MR, AI в освіті тощо»). Головною ідеєю серії є створення-розробка-впровадження ІКТ на етапах Академічна → Освіта/Навчання → Промисловість. Швидкий перехід світу на дистанційну форму освіти та роботи призвів до появи гібридної робочої сили та потреб подальшої людино-системної інтеграції (HSI), де під «Системою» мається на увазі, перш за все, система освіти. НSI в освіті розглядається як взаємна адаптація людини та ІКТ до К16 + перекваліфікації протягом усього активного життя людини. 


Конкурси від Національного фонду досліджень України

У грудні 2023 року рішенням наукової ради НФДУ затверджено умови конкурсів: «Дослідницькі інфраструктури для проведення передових наукових досліджень», «Наука для зміцнення обороноздатності України», «Передова наука в Україні».

Розпочинається відбір проектів для надання грантової підтримки для проведення фундаментальних і прикладних наукових досліджень із забезпечення розвитку національного дослідницького простору та його інтеграції до світового дослідницького простору.